O nás

Vítejte na našich webových stránkách.
 
Naše z počátku projekční kancelář vzduchotechniky (VZT) vznikla koncem roku 1997. Skupinu zkušených projektantů tvořili převážně bývalí zaměstnanci vítkovického holdingu. V součastné době sdružujeme několik samostatných strojních inženýrů, specialistů v oboru technického zařízení budov  (TZB) a zkušených montérů.
 
Našimi zákazníky jsou v největší míře menší investoři individuální výstavby rodinných domů. Své rozšiřující se montážní kapacity, nabízíme v posledních letech stále častěji i velkým průmyslovým firmám a nadnárodním společnostem různého zaměření působící na území České republiky a na Slovensku.
Zákazníkům nabízíme služby, které jsou opřeny o zkušenosti plynoucí s mnohaleté praxe v oboru TZB. Od roku 1997 máme za sebou stovky úspěšných realizací.
 
Můžete navštívit naší kancelář,  seznámíme Vás s možnostmi řešení a vybereme takové, které bude splňovat Vaše představy a zároveň vyhoví náročným legislativním požadavkům,  např. programu Nová zelená úsporám , nebo nově také požadavku Ecodesign  - nařízení navazující na směrnici  EU 2009/125/ES (směrnici ErP 2015).
Ing. Martin Nikel

 

 

Сачак (Ламперия) http://www.emsien3.com/sachak от ЕМСИЕН-3
Дюшеме http://www.emsien3.com/дюшеме от EMSIEN-3